0 0
System 2020 Insight20-20 Technologies GmbH, Niemcy

Pawilon 6 stoisko 24

system 2020Oprogramowanie2020 Insight to kompleksowe, opracowane z myślą o branży meblarskiej rozwiązanie  do zarządzania procesami, umożliwiające automatyzację i optymalizację procesów sprzedaży i wytwarzania. Pozwala na masową i opłacalną personalizację produktów poprzez automatyzację i optymalizację procesów zamawiania, modyfikacji i zmian inżynieryjnych i wytwarzania, dzięki czemu wprowadzanie innowacji staje się prostsze, a koszty operacyjne ulegają zmniejszeniu.
Piła tarczowa stopniowana obustronnieASPI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, Suwałki

Pawilon 5A stoisko 33

aspiW piłach dwustronnie stopniowanych zastosowano innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne m.in.: obustronne zmniejszenie grubości korpusu w strefie cięcia przy zachowaniu odpowiedniej sztywności piły. Pozwala to na zmniejszenie rzazu i uzyskanie większej wydajności materiałowej przy tej samej wysokości cięcia, jak również na zwiększenie posuwu. Zastosowanie pił dwustronnie stopniowanych zmniejsza koszty narzędzi na jednostkę wyprodukowanych wyrobów.
Advantage 400L IMALUX – okleiniarka z laseremIMA KLESSMANN GMBH Holzbearbeitungssysteme, Niemcy

Zgłaszający: IMA POLSKA Sprzedaż i Serwis Sp. z o.o., Środa Wielkopolska

Pawilon 6A stoisko 21

400LAdvantage IMALUX kompaktowym modułem laserowym VCSEL opracowanym specjalnie dla IMA przez PHILIPS PHOTONICS. Laser VCSEL nie potrzebuje zarówno komponentów prowadzących, jak i formujących wiązkę, dzięki czemu nie ma strat energii spowodowanych systemami optycznymi, reflektorami itp. Laser VCSEL charakteryzuje się bardzo jednolitym i stabilnym strumieniem energii. Jednocześnie niebezpieczeństwo uszkodzeń materiału przez zbyt wysoką moc punktową jest znikome. Jednostka lasera składa się z wielu małych stref grzewczych, które mogą być aktywowane i sterowane niezależnie od siebie, co umożliwia optymalne i elastyczne dopasowanie charakterystyki termicznej do specyficznych potrzeb klienta i stosowanych przez niego obrzeży. Długość fal modułu  laserowego jest optymalna dla popularnych na rynku obrzeży.
Wiertarka oraz sposób wiercenia otworówK & K Katarzyna Brzezińska, Tomaszów Mazowiecki

Pawilon 6 stoisko 41 

WiertarkaZgłoszony produkt to urządzenie przeznaczone do wykonywania otworów i gniazd w elementach mebli. Jego innowacyjność polega na stworzeniu nowego kształtu obudowy. Nowy kształt powoduje to, że niewielkie proste elektronarzędzie uzyskuje funkcję błyskawicznego, a zarazem bardzo dokładnego (grubość kartki papieru)  pozycjonowania wiertła względem obrabianego materiału. 
System narzędzi profilowych ProfiCut Q PremiumLeitz GmbH & Co.KG, Austria

Zgłaszający: Leitz Polska Sp. z o.o., Radomsko

Pawilon 5A stoisko 35

leitzNowy system głowic Leitz jest optymalnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które chcą uzyskać jak najwięcej korzyści ze swojej produkcji. Wyjątkowa konstrukcja ProfiCut Q Premium wprowadza zupełnie nowe kryteria w zakresie wydajności, ograniczenia kosztów, różnorodności zastosowania, wagi narzędzi i ich obsługi. Za wydajnością przemawia możliwość zastosowania o 50% większych prędkości skrawania i posuwu, znacznie lepsza jakość obróbki oraz zmniejszenie czasów przestoju dzięki prostej obsłudze.
Strugarka czterostronna WEINIG POWERMAT 700MICHAEL WEINIG AG, Niemcy

Pawilon 5 stoisko 3

weinigWraz z pojawieniem się w 2004 roku serii maszyn WEINIG Powermat rozpoczęła się nowa era strugania i profilowania. Teraz nadchodzi kolejna generacja strugarek: nowy Powermat 700 otwiera spektrum dotąd nieznanych możliwości! Posiada zupełnie nową koncepcję obsługi, jak dotąd nie stosowaną w żadnej innej profilarce, a tym samym idealnie wpisuje się w obecne wymagania rynku i ponownie wyznacza nowe kierunki w czterostronnej obróbce.
Ploter frezujący CNC PROFESSIONAL 2030, 11 kW, ATCSERON Kołodziejczyk Sp.j., Stalowa Wola

Pawilon 5 stoisko 50

cnc profesionalPloter Frezujący CNC Professional 2030 zbudowany jako multicentrum obróbcze został doposażony m.in.: w głowicę wiertarską i rewolwerowy magazyn narzędzi, agregat kątowy do wiercenia i frezowania od boku oraz płynnie przestawianą piłę tarczową. Ploter jest maszyną multifunkcyjną ze względu na możliwość zastosowania kilku rodzajów obróbek z wymianą narzędzi. Funkcjonalność Plotera została połączona z dokładną mechaniką i szybkimi silnikami Servo AC z precyzyjną kontrolą położenia. Jesteśmy pewni, że Firmie Seron udało się stworzyć maszynę niekonwencjonalną, która wyróżnia się na światowym rynku maszyn CNC w swojej klasie.
SAYERLACJ AFV 2318/00 ? dwuskładnikowy wielowarstwowy lakier wodny do drewnaSHERWIN-WILLIAMS ITALY S.R.L. – CON SOCIO UNICO, Włochy

Zgłaszający: Towarzystwo Gospodarcze MEBLOPOL Sp. z o.o., Poznań

Pawilon 5A/17

sarWodny lakier AFV2318/00 to dwuskładnikowy lakier wielowarstwowy, zachowujący naturalny efekt drewna, wyjątkowo wysoko odporny na zarysowanie, zaplamienie, działanie detergentów i zażółcenie. Zastosowanie: na drzwi wewnętrzne, meble, wyposażenie sypialni, pokoje dzienne, jadalnie, kuchnie a nawet łazienki. Zachowuje doskonałe parametry także na jasnych gatunkach drewna, szczególnie trudnych do ochrony przed zażółceniem czy plamami, na ciemnych gatunkach ujawnia się jego doskonała transparentność.
OptymalizerkaSuperPusch 200 OptimusSALVADOR – Solidea S.R.L., Włochy

Zgłaszający: TEKNIKA S.A., Warszawa

Pawilon 5 stoisko 41

salvadorMaszyna do optymalizacji cięcia poprzecznego drewna, wycinania wad. Do cięcia pojedynczych desek jak i pakietów. Inklinacja stołu 30° ułatwia załadunek oraz utrzymuje pakiet lub pojedynczą deskę przy prowadnicy, co z kolei, wraz z dociskami bocznymi, zapewnia cięcia prostokątne. W tym roku maszyna zostanie zaprezentowana z nowym programem, stworzonym specjalnie dla firmy Salvador. Przy projekcie uwzględniono wymagania klientów. Ułatwiono obsługę programu, zastosowano intuicyjną obsługę za pomocą ikon obrazkowych (jak w smartfonie). Rozbudowano sekcję statystyk produkcji, dającą możliwość kontroli procesu cięcia w różnych okresach czasu, procentowy uzysk z podziałem na dostawców, operatorów itp.
System WOODINSPECTOR WOODBASEWOODINSPECTOR Sp. z o.o., Lublin

Pawilon 6 stoisko 32

PanSystem WOODINSPECTOR WOODBASE ? system wizyjny oraz program magazynowy dla producentów tarcicy. Automatyczny pomiar odkrycia deski, baza ze zdjęciami towaru, łatwe prowadzenie magazynu oraz pomoc w sprzedaży. Mniejsze koszty, wyższa wydajność, łatwiejsza praca, natychmiastowa możliwość sprawdzenia braków oraz stanów magazynowych.
Piły taśmowe Armoth ProfessionalQSGS TECHNOLOGY Grażyna Klepuszewska, Ostrołęka

Pawilon 5A stoisko 42

armothPiły Armoth Professional to piły taśmowe (od 25 do 60 mm) o przedłużonej trwałości, produkowane zgodnie z opatentowaną technologią.Grupę pił stanowią:

? Piły rozwierane: Armoth M38, Armoth M40, Armoth M42, Armoth CTS ? pracują od 4 do 8 godzin bez przerwy, a do 5 ostrzeń nie wymagają rozwierania;

? Piły nierozwierane: Armoth STE, Armoth HTE, Armoth CTE ? zapewniają największą wydajność cięcia drewna przy jednoczesnym uzyskaniu najlepszej powierzchni przeciętego materiału.

Zestaw spalania hybrydowego  (AZSD/PT/1000 i KWH/PT/1000) z redlerem  typu RAKZakłady Maszynowe Hamech sp. z o.o., Hajnówka

Pawilon 5 stoisko 90

hamechRedler typu RAK z zestawem spalania hybrydowego (AZSD/PT/1000 i KWH/PT/1000) jest urządzeniem do transportu i spalania mieszaniny kory, trocin, kawałkowego drewna poprodukcyjnego o granulacji: 50mmx30mmx300mm (wilgotność maksymalna 50%, przy czym drewno kawałkowe stanowi maks. 50% zawartości mieszaniny) w celu wytworzenia gorącej wody do celów grzewczych lub technologicznych. Urządzenie zaprojektowano w taki sposób, aby było funkcjonalne, trwałe i bezpieczne w użytkowaniu.

Wszystkie przyznane Złote Medale MTP są równoważne.                      

Lista ułożona alfabetycznie wg firm zgłaszających

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Boom na rynku deweloperskim
Next post III Kooperacyjna Giełda Przemysłu Drzewnego KOOPDREW 2015