0 0

W dniach 6-9 października w Poznaniu po raz 31 spotkają się przedstawiciele sektora drzewnego i meblarskiego, by tworzyć kształt rynku i szukać nowych kierunków rozwoju. Taka mobilizacja i poruszenie branży zdarza się tylko raz w roku, podczas Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema.

Targi Drema to nie tylko ekspozycja pozwalająca na zapoznanie się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi, ale także bogaty program wydarzeń towarzyszących i przestrzeni specjalnych. To kompleksowa oferta dla całej branży. – Od samego początku współpracujemy ze stowarzyszeniami branżowymi i słuchamy sugestii, jakie dochodzą do nas z różnych stron, zarówno od wystawców, jak i zwiedzających – mówi Andrzej Półrolniczak, dyrektor projektu. – Jesteśmy gotowi na zmiany, bo bez nich nie ma szans na rozwój, a tylko ten umożliwia utrzymanie się na trudnym rynku XXI wieku. Dzięki tej otwarto- ści oraz zaufaniu, którym obdarzają nas fi rmy i profesjonaliści z branży drzewnej i meblarskiej, jesteśmy w centrum: przemian związanych z sektorem, innowacji i technologii oraz w centrum skojarzeń z branżą – dodaje Andrzej Półrolniczak. Na targach Drema prezentowana jest oferta maszyn i narzędzi dla sektora drzewnego i meblarskiego. Obejmuje ona szeroką gamę rozwiązań oraz zaawansowanych technologii, interesującą nie tylko dla przedstawicieli tych branż, ale także dla osób związanych z leśnictwem, biomasą oraz dla producentów i dystrybutorów chemii do drewna i dla przemysłu meblarskiego. Targi adresowane są zarówno do producentów, jak i do kooperantów, dystrybutorów i dostawców materiałów czy podzespołów.

Formuła wypracowana przez lata

Targi Drema są przykładem tego, w jaki sposób do świadczenie połączone z nowoczesną myślą strategiczną może stać się kluczem do sukcesu. Podczas gdy coraz więcej wydarzeń targowych przechodzi do historii ze względu na wyczerpanie się formuły lub brak zaufania do marki, obecne na rynku od 1978 roku poznańskie wydarzenie od lat odnotowuje wzrosty tak w liczbie wystawców, jak i zwiedzających. Dlaczego tak się dzieje? Organizatorzy podkreślają, jak ważne są dla nich głosy z branży. To one decydują o kształcie targów, który nieustannie ewoluuje, dostosowując się do zmieniających się potrzeb oraz sytuacji na rynku. O ich prestiżu świadczy chociażby fakt, że jest to jedyne w Polsce, i jedno z kilkunastu na świecie, branżowych wydarzeń popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS.

Transfer pozytywnego odbioru marki

Tak samo jak zmienia się Drema, zmieniają się także przedsiębiorstwa z branży drzewnej i meblarskiej. W dzisiejszym świecie nie chodzi już tylko o pęd za nowościami i innowacjami, choć te oczywiście odgrywają bardzo istotną rolę w budowaniu przewagi konkurencyjnej fi rm. Dziś liczy się świadomość marki i budowanie zaufania, które jest wartością najwyższą w świecie biznesu, a nie ma lepszego miejsca do budowania dobrego wizerunku przedsiębiorstwa niż targi, które w świadomości branży są solidną platformą dla debaty nad jej kształtem oraz miernikiem jej nastrojów i gotowości na zmiany. Partnerstwo z taką marką zawsze jest korzystne dla firmy.

Pod naszym patronatem

Tegoroczną edycję targów DREMA, nad którymi patronat medialny objął również „Przemysł Drzewny. Research & Development”, tradycyjnie już uzupełni oferta odbywających się w tym samym czasie Międzynarodowych Targów Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA i Mię- dzynarodowych Targów Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SoFab.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post 40 000 mebli wypoczynkowych
Next post We włoskich Alpach, gdzie rosną świerki Stradivariusa