Jak się promować na DREMIE?

Poradnik targowy marketingowca część I

 

Udział w targach branżowych to często spory wydatek, ale i sporo czasu, które trzeba poświęcić na przygotowania. DREMA i FURNICA, które w tym roku odbędą się już na koniec lata (13-16 września), to miejsce gdzie warto się promować, bo dobrze przygotowana promocja na pewno przyniesie zyski. Najwyższy czas jednak rozpocząć przygotowania, by nie zepsuć sobie pośpiechem urlopu!

 

Zabudowa stoiska to spory wydatek, nie może ona pochłonąć jednak całego budżetu. Czasem skromniejsze stoisko lepiej spełni swoją rolę, jeśli przygotujemy inne formy, które je wypromują i przyciągną klientów.

Do zrobienia w czerwcu!

Jeśli zdecydowaliście się Państwo wystawić na targach, to warto jak najszybciej ogłosić to na swojej stronie internetowej – to nic nie kosztuje a jest ważną informacją dla klientów (i pozycjonuje stronę w gogle na chwytliwe hasło DREMA)!

zadanie1 – przygotuj krótki tekst na swoją stronę informujący o obecności targach – koszt 0 zł
deadline: 10 czerwca 2016

Od lipca warto też przygotować stopkę w mailu z informacją o stoisku na targach, która automatycznie będzie załączać się do każdej wysyłanej w firmie wiadomości. To szansa na zainteresowanie spotkaniem potencjalnych uczestników.

zadanie2 – zaprojektuj stopkę mailową (lub zleć to agencji np. biuro@forestor.pl) – koszt 40 zł
deadline: 15 czerwca 2016

W lipcu ukazuje się także „Przemysł Drzewny.Research & Development” – wydanie na DREMĘ! – reklamując w nim swoje nowości traficie Państwo do swoich Klientów na czas i będziecie mogli spokojnie iść na urlop czekając na efekty. Czasopismo będzie trafiać do czytelników od lipca do sierpnia przez wysyłkę celową – Poczta Polska. We wrześniu będzie dodatkowo dystrybuowane wśród zwiedzających targi DREMA i uczestników konferencji Koopdrew.

zadanie3 – zamów reklamę w czasopiśmie branżowym , które będzie dystrybuowane na targach DREMA (reklama@przemysldrzewny,eu): koszt: od 900 zł, projekt graficzny gratis.
deadline: 20 czerwca 2016

POBIERZ INFORMATOR