0 0

Zarobki w przemyśle drzewnym znowu idą w górę. Branża drzewna i meblarska od lat utrzymuje się na wysokim poziomie i stanowi ważny sektor produkcyjny dla polskiej gospodarki. Z tego powodu specjaliści, którzy pracują w tartakach czy przy produkcji mebli, mogą liczyć na ciągłe podwyżki płac i konkurencyjne wynagrodzenia. Na stanowisku operatora maszyn CNC odnotowaliśmy duży wzrost wynagrodzeń (średnie wynagrodzenie wynosi 3100 zł netto).

Wynagrodzenia całkowite
Średnia wynagrodzeń na stanowisku operatora maszyn CNC w tym roku wynosi 3100 zł netto (jak podaje raport płacowy zarobki.pracuj. pl). Tapicer zarobi 2750 zł netto, a stolarz otrzyma najmniej ? średnie
wynagrodzenie na tym stanowisku w Polsce wynosi 2556 zł netto.

Gdzie płacą najwięcej?
Najwyższe wynagrodzenie w zawodzie operatora maszyn CNC zanotowano w Chełmie, bo aż 4624 netto, zaraz potem w Warszawie ? 4405 zł netto. Trochę mniej, nieco ponad 4321 zł netto, zarobią operatorzy maszyn CNC w Grudziądzu. Na niskie płace mogą liczyć pracownicy wschodniej i centralnej Polski ? w Katowicach wynagrodzenie operatora maszyn CNC to zaledwie 3807 zł netto. Najgorzej opłacani są pracownicy w Rzeszowie ? pracodawcy oferują na tym stanowisku jedynie 3793 zł netto.

Więcej przeczytasz w Przemysł Drzewny nr 4/2019

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Projektowanie konstrukcji z wykorzystaniem LVL
Next post Jaki scenariusz po Brexicie?