0 0
Kompletna linia Stream do okleinowania płyt meblowych, wyposażona w automatyczne systemy podawania i odbioru Winner marki Biesse to inwestycja, która otwiera kolejne ćwierćwiecze istnienia firmy Helvetia Meble. Zaprojektowała i dostarczyła ją tej wiosny do Wieruszowa firma TEKNIKA, lider sprzedaży włoskich maszyn w Polsce.
IMG_1837
Jakość mebli ? wizytówką producenta Jakość okleinowania wąskich płaszczyzn to test dla każdego producenta mebli. Po tym newralgicznym połączeniu okleiny i płyty poznaje się jakość mebli.
– Nowa linia, którą zainstalowaliśmy pozwala nam tworzyć nie tylko dokładne połączenia obrzeży z płytami, szybko zmieniać kolor okleiny, ale również zwiększa możliwość stosowania modnych, szerokich, nawet 60-milimetrowych krawędzi – mówi Dariusz Wilczyński, dyrektor techniczny Helvetia Meble.
IMG_1788
Nowa linia sterowanych numerycznie okleiniarek STREAM B1 i B2 marki Biesse, wyposażona w standardzie w liczne agregaty do nakładania kleju, docinania naddatku, frezowania czy polerowania, zastąpi wysłużoną linię Homaga. Helvetia Meble zdecydowała się tym razem na włoską technologię, której niezawodność sprawdziła już wcześniej m.in. na pilarkach panelowych SELCO oraz centrach obróbczych tej marki.
Całość przeczytasz w: Przemysł Drzewny nr 1/2017
pd6pd7
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Maszyna dzięki zmianie piły może pracowac szybciej niż myślisz
Next post Przemysł drzewny nr 1/2017