FORUM HOLZBAU POLSKA 

25-26 kwietnia 2023 roku w Hotelu Windsor w Jachrance odbędzie się 7 edycja Forum Holzbau Polska. Jest to jedyna w Polsce konferencja i wystawa dla profesjonalistów branży konstrukcji drewnianych.
W sześciu sesjach wystąpi aż 17 prelegentów zgodnie z formułą „praktycy dla praktyków” omawiając realizacje w technologiach szkieletu drewnianego oraz drewna masywnego CLT, HBE czy konstrukcji hybrydowych.
Polscy architekci i konstruktorzy pochwalą się realizacjami budynków jednorodzinnych, jak i biurowców, hal produkcyjnych ze skomplikowanymi strukturami, realizowanymi w systemie BIM nie tylko w Polsce, ale również na Wyspach Owczych czy Zanzibarze.

Po raz drugi odbędzie się również specjalna sesja Master Holzbau, w której trzech młodych inżynierów z wybranych uczelni wyższych będzie publicznie bronić tez swoich prac dyplomowych związanych z budownictwem drewnianym.
Ponad 400 uczestników będzie miało okazję zgłębić wiedzę, rozszerzyć kontakty podczas branżowej kolacji, ale także wejść w przestrzeń wystawienniczą, w której pojawi się aż 60 specjalistycznych stoisk z ofertą dla całego procesu budowlanego od oprogramowania, przez maszyny do prefabrykacji aż po drewno konstrukcyjne czy złącza ciesielskie.

Program konferencji – wykładów dostępny jest tu: www.forum-holzbau.pl/agenda

Rejestracja na konferencję odbywa się przez stronę: www.forum-holzbau.pl/rejestracja.

Previous post LP zamierzają sprzedawać, a może nawet produkować pellet
Next post JAŁOWIEC POSPOLITY – europejskie drewno