0 0

02-05.02.2016, Poznań
TARGI BUDMA

Kolejna edycja TARGÓW BUDMA dedykowana jest przede wszystkim przedstawicielom handlu, architektom, wykonawcom oraz inwestorom. Wystawie towarzyszyć będzie szereg ciekawych wydarzeń, Przewidziano spotkania handlowe i rozmowy na szczeblu biznesowym reprezentantów najważniejszych grup zakupowych dzięki programowi HOSTED BUYERS, FORUM ARCHITEKTURY ? projekt Strada di Architettura, warsztaty, konkurs wiedzy, a także spotkanie z Robertem Koniecznym, zdobywcą wielu prestiżowych nagród. W Strefie Talentów fachowcy będą mogli pogłębić swoją wiedzę z zakresu wykorzystania zaprezentowanych produktów i zmierzyć się w konkursie o laury najlepszego wykonawcy.

23.03.2016, Warszawa
KONKURS WIEDZY O DREWNIE

Wydział Technologii Drewna SGGW w Warszawie organizuje drugą edycję OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO KONKURSU WIEDZY O DREWNIE. Pierwszy etap rywalizacji już za nami. Celem konkursu jest popularyzacja wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych wiedzy o technologii drewna.
W marcu 2016 roku zwycięzcy szkolnych eliminacji będą mogli wykazać się teoretyczną i praktyczną wiedzą z zagadnień: nauki o drewnie, praktycznych rozwiązań z zakresu technologii drewna, konstrukcji drewnianych, zastosowania materiałów z drewna i drewnopodobnych w meblarstwie, a także technik zdobienia mebli.

15?17.03.2016, Sękocin Stary
Zimowa Szkoła Leśna przy IBL, VIII Sesja

VIII Sesja Zimowej Szkoły Leśnej odbędzie się w siedzibie Instytutu w Sękocinie Starym. Spotkanie dotyczyć będzie kwestii zmieniających się warunków klimatycznych, zwłaszcza skutków ocieplania się klimatu, zapobiegania oraz eliminowania przyrodniczych i gospodarczych zagrożeń rozwoju lasu, doboru skutecznych metod jego ochrony, a także metod zagospodarowania lasu w dobie przekształceń klimatycznych. Rada Programowa ustaliła strukturę VIII Sesji obejmującą pięć bloków tematycznych. W ramach każdego bloku tematycznego zostaną wygłoszone referaty zamówione przez Radę Programową Zimowej Szkoły Leśnej.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Obraz na płycie jak tafla szkła
Next post Dział personalny. Kto jest kim w przemyśle leśno-drzewnym?