0 0

Nowa jakość blatów Pfleiderer

W fabryce firmy Pfleiderer w Wieruszowie uruchomiona została właśnie nowa, innowacyjna linia produkcyjna.

Nowa-linia-produkcyjna-PFL-1

Inwestycja, która opiera się na nowej technologii oklejania elementów płaskich, pozwoli na produkcję blatów roboczych w jeszcze lepszej, niespotykanej dotąd jakości!

Inwestycja w wieruszowskiej fabryce Pfleiderera rozpoczęła się na przełomie kwietnia i maja 2015 roku. Jej realizacja trwała prawie rok (start produkcji w marcu 2016 roku) i kosztowała około 15 mln zł. Nowoczesna linia do oklejania, która powstała w wyniku modernizacji, pozwala na elastyczną produkcję elementów płaskich o różnych wymiarach i parametrach.

Zastosowana technologia wykorzystywana jest przede wszystkim do produkcji blatów kuchennych Pfleiderer. Umożliwia doklejenie wstawki z płyty HDF do bocznej krawędzi w profilach C i E, co z kolei pozwala podwyższyć jakość i wytrzymałość całego blatu, a także osiągnąć dotychczas niespotykaną gładkość.

Blat-z-wklejką-z-HDF-Pfleiderer

Produkowane w nowej linii blaty, od marca będą miały inne wymiary ? produkty dostępne będą w długościach 2.050, 3.050 oraz standardowo 4.100, a na indywidualne zapytania mamy możliwość realizacji blatów w długościach od 2.000 do 4.300 mm i grubościach 18- 40 mm (dotychczas 28 ? 38 mm). Ponadto od lipca bieżącego roku, wprowadzona zostanie możliwość indywidualnego pakowania blatów folią termokurczliwą.

Blat-z-wklejką-z-HDF-Pfleiderer-2

? Elastyczność naszej oferty, która jest możliwa dzięki zastosowanej w Wieruszowie nowej technologii, pozwoli nam jeszcze bardziej dostosować produkty Pfleiderer do potrzeb naszych klientów. Wiemy, że coraz częściej szukają oni produktów niestandardowych, skrojonych na ich miarę. Chcemy spełnić ich oczekiwania. ? wyjaśnia Malwina Rostalska, Product Manager z Pfleiderer.

Jak zagospodarować przestrzeń między szafkami?

Oprócz blatów, inwestycja w Wieruszowie umożliwi produkcję drewnopochodnych elementów do zabudowy przestrzeni międzyszafkowej, pozwalających na kompleksowe wyposażenie i zaaranżowanie kuchennego wnętrza. Budowę ścianek przyblatowych oparto na płytach P2, oklejonych obustronnie CPL.

Ścianki, o grubości 8 mm, to idealna alternatywa dla tafli szkła, czy płytek ceramicznych stosowanych najczęściej dotychczas w kuchniach. Ich oferta kolorystyczna jest komplementarna w 100% z ofertą blatów Pfleiderer (łącznie ponad 80 rożnych dekorów drewnopodobnych, mineralnych i jednobarwnych), co pozwala na stworzenie spójnej, ciekawej wizualnie aranżacji. Ścianki dostępne są w formatach 4.100 x 600 mm, są odporne na działanie wilgoci, wysokiej temperatury, detergentów, a przede wszystkim łatwo utrzymać je w czystości.

Jak wykonać niepowtarzalną aranżację pomieszczeń z użyciem HPL?

Ofertę Pfleiderer uzupełniają elementy płaskie ? duże płyty w formatach 4.100 x 1.285 mm i grubościach: 8, 10, 16, 18 mm. Pozwalają one na tworzenie atrakcyjnych okładzin ściennych, które idealnie sprawdzą się między innymi w intensywnie użytkowanych obiektach publicznych ? hotelach, restauracjach, sklepach, uczelniach itp.

Płyty, których podstawę stanowi P2, są obustronnie oklejone CPL, dzięki czemu stanowią gwarancję długoletniego użytkowania. Paleta kolorystyczna płyt obejmuje dekory aktualnie dostępne w kolekcji handlowej laminatów HPL.

Pfleiderer-F8995_PICO

Blaty kuchenne dostępne są już w sprzedaży w całej Polsce w naszej sieci Pfleiderer Partner, natomiast ścianki przyblatowe i elementy płaskie produkujemy obecnie na indywidualne zamówienia naszych klientów.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post VIII Mistrzostwa Polski Szkół w Umiejętnościach Leśnych
Next post Eksperymentalny program LP