Drukowanie zamiast tradycyjnego oklejania płyt?

Czy to niedaleka przyszłość? Odpowiedzi udzieli czas, jednak działania producentów maszyn zmierzające
w tym kierunku są obecnie szeroko rozwinięte, czego przykładem jest hiszpański Barberan, którego reprezentuje w Polsce firma IMAC.
Bezkontaktowy system drukowania, oparty na technologii Jetmaster-INKJET, pozwala w łatwy i praktyczny sposób, w jednym przejściu, drukować na skalę przemysłową cyfrowe obrazy na wielu rodzajach podłoża. Bogate doświadczenie w obróbce wykańczającej powierzchni umożliwiło uzyskanie optymalnej jakości wydruku na wszelkiego rodzaju podłożach, takich jak: melamina, MDF, płyty wiórowe, tworzywa sztuczne, PCV, drewno itp.
Barberan nie oferuje tylko maszyny drukarskiej, ale daje kompletną technologię i rozwiązanie dla każdego z procesów składających się na system drukowania.
Technologia cyfrowa ?Barberan Single-Pass? umożliwia szybkie przystosowanie się do zmian rynkowych trendów oraz pozwala zaspokoić potrzeby klientów zarówno w zakresie projektowania wzoru, jak i zamawianych ilości. Główne cechy omawianej technologii to elastyczność oraz nieograniczone możliwości w ofercie wzorów, przy zachowaniu niewygórowanych kosztów.

Linia_do_drukowania_cyfrowego-_w_technologii_Single-pass.