0 0

Firma PRISMA, działająca w sektorze obrabiarek i linii specjalnych, zdobyła znaczne doświadczenie w szerokim spektrum branż na świecie. Pomimo że funkcjonuje od niespełna 30 lat, może pochwalić się realizacją niezliczonych projektów w całym zakresie technologii związanej z produkcją wyrobów w przemyśle drzewnym i meblarskim. Nie są to rozwiązania standardowe, lecz indywidualne, dostosowane w najmniejszym szczególe do oczekiwań, potrzeb i wymagań każdego klienta.

Jak mówi właściciel firmy Gian Luca Pellegrini: ?PRISMA nie ma żadnych ograniczeń w odniesieniu do produktu i nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o możliwości?. Każdy złożony problem wymaga prostych rozwiązań i takie oferuje firma PRISMA, którą prowadzą wysokiej klasy specjaliści o ogromnym doświadczeniu technologicznym i konstrukcyjnym.
Specjalnością producenta jest konstruowanie i wykonywanie obrabiarek specjalnych oraz organizacja procesów produkcyjnych w kwestii ich mechanizacji, automatyzacji i robotyzacji. Niekwestionowaną zaletą maszyn wykonywanych przez PRISMA jest ich wysoka jakość, zapewniająca duży stopień precyzji i niezawodności. ?Jakość ma dla nas trzy znaczenia ? mówi właściciel PRISMA ? jakość życia, jakość pracy i jakość myśli. Jakość jest naszym początkiem i naszym końcem?.
Największym projektem zrealizowanym przez PRISMA była linia produkcyjna składająca się ze 103 modułów obrabiarkowych, zainstalowana z powodzeniem ponad cztery lata temu u jednego z największych producentów mebli na świecie.
?My oferujemy ci to, czego potrzebujesz. Inni oferują ci to, co mogą ci dostarczyć? ? to hasło przewodnie w działaniu firmy PRISMA. Idealnie podkreśla ono sposób działania firmy i niespotykany w dzisiejszych czasach model obsługi kontrahentów. Zarówno podejście do klienta, jak i filozofia działania spowodowały podjęcie współpracy IMAC z firmą PRISMA. Spójne idee obydwu firm oraz filozofia pracy mówiąca o tym, że w realizacji zamierzonych i wyznaczonych przez klientów celów nie ma limitów, wpływają na to, że dla każdego klienta jesteśmy w stanie stworzyć rozwiązanie dostosowane do jego wymagań. IMAC w duecie z PRISMA to nowa jakość na rynku polskim.

System pakowania profili wraz z akcesoriami

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post 70 desek na minutę!
Next post Drukowanie zamiast tradycyjnego oklejania płyt?