0 0

Bez tytułu

Przemysł drzewny i meblarski odgrywają w Polsce istotną rolę – branża drzewna wytwarza ponad 2 proc. polskiego PKB, daje także zatrudnienie dla ponad 300 tys. osób. Jednak, mimo dobrej kondycji, sektor ten potrzebuje wciąż inspiracji, a co za tym idzie ? innowacji, profesjonalizacji i dobrych praktyk.

I tu z pomocą przychodzą Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2016, oraz odbywające się w tym samym czasie Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA, Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SOFAB oraz Targi Maszyn i Komponentów dla Przemysłu Włókienniczego, Odzieżowego i Obuwniczego INTERMIC.

Zbuduj przewagę!

Targi DREMA to największe wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej poświęcone szeroko pojętej branży obróbki drewna, które rokrocznie przyciąga rzesze zwiedzających oraz wystawców z całego świata. Połączenie w jednym czasie 4 bloków tematycznych i kompleksowa ekspozycja sprawiają, że targi stają się niezwykle istotnym narzędziem budowania przewagi konkurencyjnej firm, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Główne cele tego wydarzenia to promocja najnowocześniejszych maszyn, narzędzi, technologii i rozwiązań, jak również edukacja oraz pokazanie siły polskich producentów działających w tym obszarze. Każdy, kto w terminie 13-16 września br. pojawi się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, będzie miał szansę zapoznać się z innowacjami w zakresie wyposażenia parku maszynowego, przeanalizować ofertę komponentów, dekorów i materiałów do produkcji mebli, jak również zdobyć informacje na temat nadchodzących trendów w designie.

Targi DREMA, FURNICA, SOFAB i INTERMIC spełniają także fundamentalną rolę integrującą krajowych reprezentantów przemysłu drzewnego i meblarskiego. Dzięki bliskiej współpracy z najważniejszymi branżowymi Stowarzyszeniami i Izbami, miejsce to pozwala zaprezentować potencjał polskiej obróbki drewna i dorobek profesjonalistów związanych z produkcją mebli, jak również omówić bieżące tematy nurtujące branżę i wypracować wizję dalszego rozwoju, celem zbudowania wysokiej pozycji polskich marek na świecie.

Docenione wydarzenia

O prestiżu targów DREMA świadczy fakt, że jest to jedyne w Polsce i jedno z kilkunastu na świecie branżowych wydarzeń popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS. Ponadto, zarówno Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema, jak i  Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA oraz Targi Maszyn i Komponentów dla Przemysłu Włókienniczego, Odzieżowego i Obuwniczego INTERMIC zyskały także rekomendację Polskiej Izby Przemysłu Targowego!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Ceny drewna okrągłego w Austrii i Niemczech najniższe od dekady
Next post Zamów prenumeratę na 2017