0 0
Dwudziesty rok obecności organizacji FSC w Polsce przypadł w trudnym okresie, gdy po problemach wewnątrz polskiego biura zostało ono rozwiązane. 13 grudnia 2016 roku, podczas spotkania jubileuszowego w Warszawie, FSC International ogłosiło powołanie nowego polskiego biura. Będą je tworzyć:Karolina Tymorek, która zdobywała doświadczenie w WWF oraz Jacek Szymaniak – były nadleśniczy z regionu RDLP Szczecin.
pd11
– 13 grudnia to w Polsce znamienna data związana z wprowadzeniem stanu wojennego i dziś na ulicach Warszawy idą manifestacje i kontrmanifestacje obrzucające się nawzajem pretensjami. To przykład tego, że my
Polacy nawet w bardzo ważnych kwestiach nie potrafimy się porozumieć i tak było też niestety z FSC Polska, nie zdaliśmy tego egzaminu – wspominał Robert Knysak z Control Union podczas spotkania jubileuszowego 20-lecia FSC w Polsce, na które przyjechali członkowie zarządu FSC International, kluczowi klienci, tj. Makro, Castorama (King Fisher), IKEA, International Paper czy Mondi Świecie i firmy certyfikujące. Obecny był też Przemysł Drzewny. Research&Development.
Całość przeczytasz w: Przemysł Drzewny nr 1/2017
pd12pd13
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Biało-Czerwoni na Holzbau Forum w Garmisch-Partenkirchen
Next post Specjalne konstrukcje z drewna klejonego warstwowo