DREMA. Integracja branży w Poznaniu

Już we wrześniu tego roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się największe w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowe spotkanie przedstawicieli branży obróbki drewna – targi DREMA.

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA już od 33 lat stanowią platformę prezentacji najnowszych technologii i rozwiązań dla sektora drzewno-meblarskiego, wymiany wiedzy i doświadczeń, jak również licznych rozmów biznesowych. To właśnie w Poznaniu – sercu Wielkopolski – spotykają się liderzy, producenci maszyn, znawcy nowinek technologicznych, pasjonaci innowacji i przedsiębiorcy, dla których istotne są optymalizacja, nowe możliwości rozwoju oraz pozyskanie dalszych rynków zbytu.


DREMA, która trwać będzie w dniach 12?15 września 2017 r., daje szansę przedstawienia produktów i najnowszych technologicznych rozwiązań w międzynarodowym towarzystwie, stanowiącym ponad 40% uczestników tych targów oraz zademonstrowanie ich przed ponad 15,5 tysiącami profesjonalistów, wśród których znajdują się przedstawiciele kadry zarządzającej, technologów, konstruktorów i projektantów. Ponadto, ich wartością jest możliwość udziału w wydarzeniach specjalnych, warsztatach i pokazach, dzięki którym w jeszcze większym stopniu można chłonąć wprowadzane na rynek innowacje, poznawać i analizować ich parametry, a w konsekwencji uzyskać przewagę nad konkurencją. Swoje stoisko w ramach promocji drewna zaprezentuje również Forestor Communication, pierwsza w Polsce agencja komunikacji marketingowej sektora leśno-drzewnego, wydawca czasopisma ?Przemysł Drzewny. Research&Development?.


Motorem napędowym targów DREMA są wydarzenia towarzyszące, które cieszą się dużym zainteresowaniem. W roku bieżącym kontynuowana jest współpraca z uznanymi w środowisku instytucjami i mediami branżowymi, które od lat współtworzą z nami merytoryczną oprawę targów. Do dyspozycji profesjonalnych uczestników będą dobre praktyki i wiele atrakcji, m.in. :
– DREMA Dzieciom i Seniorom, Strefa Parkietu wraz z pokazami i warsztatami parkieciarskimi,
– Strefa Wiedzy i pokazy produkcji mebli z palet we współpracy ze szkołami,
– Poligon Umiejętności i demonstracje lakiernicze,
– Pawilon Promocji Drewna, a w nim ekspozycja międzynarodowych stowarzyszeń, wystawa eksponatów
– Wyczarowane z Drewna,
– Mistrzostwa Polski We Wbijaniu Gwoździ,
– obchody jubileuszu 25-lecia istnienia Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi Do Obróbki Drewna DREMA,
– seminarium Bezpieczeństwo Maszyn,
– konferencja Energia z Drewna,
– kongres Kooperacyjna Giełda Przemysłu Drzewnego Koopdrew koordynowany przez Polską Izbę Gospodarczą Przemysłu Drzewnego i odbywający się na dzień przed otwarciem Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, oraz wiele innych!