0 0

Czat inwestorski z Waldemarem Zielińskim, prezesem zarządu Fabryki Konstrukcji Drewnianych

Nazwa firmy – Fabryka Konstrukcji Drewnianych – od razu przywołuje na myśl przedsiębiorstwo zajmujące się budową domów drewnianych. Ale taki profil działalności to dopiero przyszłość spółki, która obecnie jest liderem na rynku konstrukcji magazynów soli i liczącym się producentem programu ogrodowego, dzięki przejęciu firmy Drewex. W najbliższych planach jest rozwój działu budownictwa szkieletowego, o czym mówił Waldemar Zieliński, prezes zarządu Fabryki Konstrukcji Drewnianych.

Fabryka Konstrukcji Drewnianych specjalizuje się w budowie magazynów soli przy polskich drogach i autostradach. Jak duży jest jeszcze potencjał dla tego rynku?

Waldemar Zieliński: Szacujemy, że w ramach Programu Budowy Dróg Krajowych i Autostrad jest jeszcze do wybudowania 65 magazynów dla GDDKiA oraz około 200 dla Zarządów Dróg Wojewódzkich. Spółka cały czas uczestniczy w ofertowaniu swojego głównego produktu, jakim są magazyny soli. Jednakże należy mieć na uwadze, że magazyny soli są tylko częścią składową projektów realizowanych w ramach budowy dróg. W związku z tym są realizowane na samym końcu procesu budowy, dlatego negocjacje trwają dłużej.

Więcej przeczytasz w Przemysł Drzewny nr 3/2018

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Brakarstwo od minimetra do metra
Next post Impregnaty Wolmanit CX z powodzeniem zastąpią środki zawierające związki chromu