0 0

– wózek elektryczny stworzony dla przemysłu drzewnego

Elektryczne wózki czołowe z przeciwwagą serii STILL RCE to rozwiązanie transportu wewnętrznego zaprojektowane z myślą o typowej dla tartaków i przemysłu drzewnego intensywności pracy. Te solidne pojazdy pozwalają ekonomicznie korzystać z przewag napędu elektrycznego.

Oferta elektrycznych wózków widłowych STILL została poszerzona o serię STILL RCE – pojazdy transportu wewnętrznego pozwalające przewozić ładunki o masie od 2,5 do 3,5 tony. RCE 25/35 zoptymalizowano pod kątem wydajnego funkcjonowania w lekkiej i średnio intensywnej pracy jednozmianowej – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz magazynu.

Efektywny, niezawodny i energooszczędny transport wewnętrzny

Wózki serii STILL RCE pozwalają transportować ładunki z prędkością do 15 km/h oraz podnosić je na wysokość do 6,55 metra. Standardowe opcje wyposażenia takie jak elektryczny silnik trójfazowy 80 V, napęd na przednie koła oraz wielodźwigniowy system sterowania funkcjami hydraulicznymi gwarantują wysoką moc i precyzję obsługi. Wykorzystane w produkcji materiały i stalowe osłony wyeksponowanych elementów zapewniają długie i bezproblemowe użytkowanie. Co więcej, jak wynika z niezależnych testów, zużycie energii przez wózek RCE 25 na 100 obsłużonych palet jest – w zależności od wybranego trybu jazdy – od 17% do 20% niższe od przeciętnej wartości dla pojazdów tej klasy.

Ergonomia pracy i prostota zakupu

Od wygodnego, antypoślizgowego stopnia, przez uchwyt ułatwiający wejście do kabiny, dobrą widoczność na wszystkie strony, rączkę do wygodnego cofania, aż po dużą ilość miejsca dla operatora, przejrzysty wyświetlacz czy dostępność schowków i portu USB – RCE zaprojektowano tak, by był ergonomiczny i wygodny w obsłudze. Co więcej, wózki elektryczne prowadzi się łatwiej niż spalinowe, są przy tym cichsze i w mniejszym stopniu podatne na wibracje. Wózki tej serii są dodatkowo proste w konfiguracji, łatwo i szybko dostępne – w tym również online za pośrednictwem sklepu pl.still.shop.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post EPAL EURO: 109 MILIONÓW NOWYCH PALET w 2022 r.
Next post W wydajności produkcji palet nawet gwóźdź ma znaczenie